Series
Ratings
44
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Yona of the DawnRated ★ 2.5
- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0