Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0