Movies
Ratings
165
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
ChloeRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The HostRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0