Movies
Ratings
132
Lifting King KongRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
RedRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 2.5