Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0