Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5- HyperventilationRated ★ 4.5
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 4.0
One Room AngelRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 4.5
The New EmployeeRated ★ 3.0
Twilight Out of FocusRated ★ 4.0- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Tadaima, OkaeriRated ★ 4.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.5
Hitorijime My HeroRated ★ 4.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5