Movies
Ratings
822
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5