Movies
Ratings
1014
Starship TroopersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
CherryRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0