Titles you rated
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Lessons In ChemistryRated ★ 4.5
For All MankindRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
SugarRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.5