Movies
Ratings
1036
MoneyRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 1.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
RinguRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0