Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The First LapRated ★ 2.0
The Last DuelRated ★ 4.5
2046Rated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.0
Moby DickRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
MenRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
To LiveRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 2.5