Movies
Ratings
756
TenetRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0