Movies
Ratings
473
Scream 3Rated ★ 4.5
Superman IIRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
KillersRated ★ 3.5
DaybreakersRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0