Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0