Movies
Ratings
188
OldboyRated ★ 4.5
Traces of LoveRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
StepmomRated ★ 4.0
Winter's BoneRated ★ 4.5
Cold MountainRated ★ 4.0
Coco Before ChanelRated ★ 4.0