Titles you rated
About TimeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Touch of the LightRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0