Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0