Movies
Ratings
487
PavarottiRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
UsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0