Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0