Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0