Movies
Ratings
68
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
3096 DaysRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5