Movies
Ratings
300
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.5
Blair WitchRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 1.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
PriestRated ★ 2.5