Titles you rated
Runner RunnerRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.5
99 HomesRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
Gray MattersRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
11:14Rated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.5
Pawn SacrificeRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
ValmontRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0