Titles you rated
BedevilledRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
White NightsRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0