Movies
Ratings
303
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
The Water HorseRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
SanctumRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 3.0