Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0