Titles you rated
Sex EducationRated ★ 4.0
LIFERated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
PastaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0