Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
MementoRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 1.0