Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
FelonRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
RiddickRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0