Movies
Ratings
98
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The VowRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0