Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 1.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 1.0
Saw IVRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.5
3-IronRated ★ 2.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5