Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Wendy And LucyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
HarpyaRated ★ 3.0
Come and SeeRated ★ 4.5
Six Men Getting SickRated ★ 3.0
The AmputeeRated ★ 2.0
DumblandRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
WandaRated ★ 3.0
NimicRated ★ 3.5
Next FloorRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
MunchausenRated ★ 3.5
NocturneRated ★ 3.0
GeometriaRated ★ 2.5
JuniorRated ★ 3.5