Movies
Ratings
200
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
ExtraRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0