Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0