Titles you rated
JoJo's Bizarre Adventure OVARated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
Michiko & HatchinRated ★ 4.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Laid-Back CampRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0