Movies
Ratings
19
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
BestsellerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.5