Movies
Ratings
146
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Oliver TwistRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0- BlackRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0