Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0