Titles you rated
The TreacherousRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 5.0
Johnny ExpressRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0