Movies
Ratings
452
The Old GuardRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
ZiamRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0