Titles you rated
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Weekly IdolRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Magical Girl OreRated ★ 5.0