Movies
Ratings
158
Forrest GumpRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.0
The PianistRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 2.0
CrankRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5