Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 2.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0