Titles you rated
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5