Titles you rated
The OutsidersRated ★ 4.0
First of MayRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.5- Take Me to the MoonRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 3.0
The Marine 4: Moving TargetRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Pawn SacrificeRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
Halo: NightfallRated ★ 3.0
400 DaysRated ★ 4.0
Ghost Recon: AlphaRated ★ 3.5