Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The FacultyRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
WolfsRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 2.0
AfireRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5