Series
Ratings
169- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- 베팅 온 팩트Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0- Gintama The Semi-finalRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5