Series
Ratings
59
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Come and Hug MeRated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0