Titles you rated
SilmidoRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0