Series
Ratings
111
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Summer ScentRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
ReturnRated ★ 1.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 4.0